NATÁLIA

P2670380

Mojou vášňou je komplexné riešenie problémov. Som presvedčená, že zmena nášho zdravotného stavu nastane iba vtedy, keď zmeníme naše myslenie a pozornosť zameriame inak, ako máme počas problémov. Kombinácia liečby mysle a tela je jednou z najlepších spôsobov, ako sa vyliečiť.

ANDRE

P2620478

André je skúsený odborník, ktorý má vždy dobru náladu a úsmev na tvári. Jeho špecializáciou je najmä riešenie problémov s krčnou chrbticou, čeľustnými kĺbmi a tiež liečba migrén a bolestí hlavy. Jeho dlhé roky praxe z neho robia odborníka na slovo vzatého. Andé ani po rokoch praxe nezabúda na vzdelávanie a neustále rozširuje svoje vedomosti samoštúdiom a kurzami.

KIKA

P2670270

Kika je slniečko, ktoré Vám zlepší deň v momente, keď otvoríte dvere. Venuje sa najmä riešeniu ženských problémov, akými sú: funkčná sterilita, diastáza, inkontinencia, predpôrodná príprava, rekonvalescencia po pôrode a podobne. Okrem toho sa venuje individuálnemu, aj skupinovému cvičeniu SM systém, ktorý rieši najmä problémy s chybným držaním tela, problémami s platničkami a všeobecne bolesti chrbta.

MIŇO

P2620625

Miňo je mladý, ambiciózny a húževnatý fyzioterapeut, ktorého najviac zaujíma oblasť športu, krčnej chrbtice a bolestí hlavy. Jeho neustále vzdelávanie, takmer výlučne zahraničných zdrojov a štúdii, Vám zabezpečí, že Miňo je ten správny a spoľahlivý odborník práve pre Vás Má naozaj zlaté ruky.